KRÓLEWSKIE DUŻE

Królewskie szachy rzeźbione — duże

Szachy nierzadko nazywa się królewską grą, a każda jej rozgrywka dla prawdziwych pasjonatów jest czymś naprawdę wyjątkowym. Osoby, które poszukują więc zestawu szachowego utrzymanego w niezwykłym, eleganckim stylu, z pewnością zainteresują figury oferowane w naszym sklepie. Przygotowaliśmy komplet klasycznych, drewnianych szachów królewskich, nadających każdej partii szczególnego klimatu. Duże figury nie tylko pozwolą na rozgrywanie wielu pasjonujących pojedynków w odpowiednich warunkach, ale też zachwycą szczegółowym wykonaniem z wysokogatunkowego drewna.

Szachy: duże, drewniane, misternie rzeźbione figury

Oferowane duże szachy drewnianerzeźbione z pięknego drewna z zachowaniem znakomitej precyzji, a przez to — wspaniałego stylu. Dokładność wykonania z pewnością usatysfakcjonuje prawdziwych pasjonatów, w tym zawodowców, również z uwagi na nowoczesny design figur. Najwyższa z nich — król — ma wysokość 75 milimetrów, natomiast najmniejsza, czyli pionek, ma 40 milimetrów. Nasze klasyczne szachy drewniane zostały umieszczone w stylowej kasecie o wymiarach: 440 x 420 x 30 mm (po złożeniu: 440 x 220 x 60 mm), wyłożonej materiałem odpowiednio zabezpieczającym figury.

Duże królewskie szachy drewniane nie tylko dla doświadczonych graczy

Nasze szachy klasyczne, drewniane, dostępne są w czterech wersjach kolorystycznych do wyboru; całość zestawu waży zaś 1,5 kilograma. Jesteśmy przekonani, że doskonała jakość wykonania, misternie rzeźbione figury oraz wspaniały design zadowolą każdego, kogo ekscytuje rozgrywanie kolejnych partii szachowych. To również znakomity pomysł na prezent, zarówno dla doświadczonego gracza poświęcającego królewskiej grze każdą wolną chwilę, jak i tego, który dopiero wchodzi w jej wyjątkowy świat. Serdecznie zapraszamy do zamawiania kompletu dużych drewnianych szachów z naszego sklepu!