154A

Szachy turniejowe turystyczne

W ostatnim czasie gra w szachy przeżywa kolejny (po wzroście zainteresowania w latach 70. i 80.) szczyt popularności. Niewątpliwie przyczyniło się do tego kilka czynników, takich jak między innymi premiera serialu Gambit królowej pod koniec 2020 czy to, że upodobaniem do gry w szachy chwalili się w 2022 roku różni celebryci. Wymienione, a także inne okoliczności sprawiły, że wiele osób zaczęło hobbystycznie grywać, zarówno online, jak i w realnym świecie. W przypadku niektórych to niewinne zamiłowanie z czasem przerodziło się w prawdziwą pasję, a nawet chęć sprawdzenia się w poważniejszych warunkach — właśnie tym osobom chcemy zaoferować nasze szachy turniejowe wysokiej jakości.

Szachy turniejowe — drewniane, eleganckie zestawy do profesjonalnej gry

W naszej ofercie znajduje się wiele modeli szachów turniejowych, czyli kompletów nadających się do profesjonalnych rozgrywek. Jednym z nich jest model oznaczony numerem 154A. Składa się on z planszy (będącej jednocześnie pudełkiem) oraz zestawu figur (najwyższą z nich jest król, który ma 50 mm wysokości). Rozłożona kaseta ma wymiary 280 x 280 x 20 mm (złożona 280 x 140 x 40 mm). Komplet waży 0,5 kg. Wszystkie elementy wykonywane są ręcznie, z wysokiej jakości drewna. Produkty cechuje elegancja, a także duża dbałość o detale — misterne rzeźbienia z pewnością zachwycą każdego gracza! Mogą być one wykorzystywane zarówno na turniejach dla dorosłych, jak i dzieci.

Szachy turniejowe wysokiej jakości od Madoń Chess

Madoń Chess jest polską firmą rodzinną, specjalizującą się w produkcji szachów od 1981 roku. Wieloletnie doświadczenie pozwala nam na tworzenie wysokiej jakości produktów z drewna. Mamy też specjalistyczne zaplecze techniczne, dzięki któremu utrzymujemy najwyższe standardy produkcji wyrobów szachowych. Prowadzimy sprzedaż hurtową oraz detaliczną, zarówno w kraju, jak i poza jego granicami (nasze towary można spotkać na niemal każdym kontynencie). Zachęcamy do zakupu drewnianych szachów turniejowych, a w przypadku jakichkolwiek pytań lub wątpliwości — do kontaktu!